Lité podlahy do rodinných domů a průmyslových budov

Lité podlahy

Stejně jako je stabilita stavby závislá na kvalitních základech, tak i bezproblémová funkčnost a spolehlivost podlah přímo závisí na připraveném podkladu. Nevhodně připravený podklad vyžaduje zvýšenou pracnost při instalaci podlahových krytin, ale často také nutné úpravy vzniklých poruch, a to nejen v samotném potěru.

Nadměrné nerovnosti a množství instalačních rozvodů je vhodné nejprve vyrovnat. Spolehlivou metodou je použití vyrovnávacího pěnobetonu POROFLOW, který zároveň plní izolační funkci. Pro realizaci roznášecí vrstvy pod finální krytinu jsou pak určené lité anhydritové a cementové potěry. Ty se v dnešní době řadí mezi nejspolehlivější podlahové technologie, které významně eliminují vznik poruch v podlahových konstrukcích.

Lité podlahy zajišťujeme ve spolupráci s naší rodinnou firmou HOŠKO LITÉ PODLAHY, která se této činnosti věnuje již od roku 2000. Na základě bohatých zkušeností Vám rádi poradíme, který materiál bude vhodný pro Vaše účely.

Nabízíme

ANHYLEVEL – Anhydritové podlahy AnhyLevel jsou vhodné pro většinu interiérových podlah, od bytových domů až po sportovní haly či rozsáhlé administrativní prostory.

ANHYLEVEL THERMIO je podlahový potěr s vysokou tepelnou vodivostí, který je speciálně vyvinutý pro podlahová topení.

CEMLEVEL je samonivelační cementový potěr, který lze použít i v trvale vlhkém prostředí.

Pěnobeton je ideálním podkladem pro aplikaci dalších vrstev včetně litých anhydritových a cementových podlah. Nabízíme lité směsi POROFLOW CF a POROFLOW RF.

Ukázky našich realizací

Poptávka

    Mám zájem o

    Updating…
    • Žádné produkty v košíku.