Interiérové dveře

Interiérové dveře

V dnešní době již interiérové dveře neplní pouze funkci uzavření prostoru, ale také funkci estetickou. Je důležité je sladit s nábytkem, podlahovou krytinou a také malbou zdí. Dvěře mohou celý prostor bytu či domu oživit, zatraktivnit a zútulnit. 

Doporučujeme začít s výběrem interiérových dveří v dostatečném předstihu. Je důležité připravit vhodné stavební otvory a sladit dveře se zbytkem vašeho interiéru. Tím si zajistíte dostatečný čas a představu o tom, jak bude daný prostor vypadat. Výroba dveří může trvat 2 – 8 týdnu, v závislosti na vytíženost a rozsah zakázky. 

Montáž nechte na nás

Rádi pro Vás zajistíme odbornou montáž vybraných interiérových dveři. Veškeré práce provádí kvalifikovaní a zkušení řemeslníci s pomocí moderního vybavení. Aby mohly být dveře správně osazeny, je důležité dbát na správnou přípravu stavebního otvoru.

Ušetřete 9 % z ceny celé zakázky na DPH Pokud si dveře jen koupíte, budete platit DPH 21 %. Pokud vám je nainstalujeme, pak se na vás vztahuje sazba 12 %. Cena samotné montáže se vám tak vrátí v podobě ušetřených peněz.

Updating…
  • Žádné produkty v košíku.